Právě je pát 12. srp 2022 11:03:37

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Jazyk:
- Registrace

Svým přístupem na „PASSAT CLUB“ souhlasíte s následujícími podmínkami. Pokud nesouhlasíte, neprodleně opusťte „forum PASSAT CLUBU“, nevstupujte na něj a nepoužívejte jej. Vyhrazujeme si právo tyto podmínky kdykoliv změnit a učiníme vše potřebné pro to, abychom vás o této změně informovali. Přesto je rozumné tyto podmínky průběžně sledovat vzhledem k tomu, že používáním „fora PASSAT CLUBU“ s nimi souhlasíte.

Naše fóra beží na systému phpBB, což je řešení internetového fóra, které je vydané pod licencí „General Public License“ a které je možno stáhnout z www.phpbb.com. phpBB software pouze zprostředkovává internetové diskuze. Pro další informace o phpBB navštivte: http://www.phpbb.com/.

Zavazujete se nepřispívat na fórum pohoršujícím, hanlivým, nevhodným, vulgárním nebo jiným materiálem, který by mohl porušovat platné zákony ve vaší zemi, zákony v zemi, kde sídlí „PASSAT CLUB“, nebo platné mezinárodní právo. Tato činnost může vést k okamžitému a trvalému vykázání z fóra a/nebo upozornění vašeho poskytovatele internetových služeb (ISP) na vaši činnost, pokud bude uznáno za nutné. IP adresy všech příspěvků jsou ukládány pro případné uplatnění těchto opatření. Souhlasíte s tím, že „PASSAT CLUB“ má právo odstranit, upravit, přesunout nebo uzamknout jakékoliv téma nebo příspěvek, pokud to bude považovat za nutné. Jako uživatel souhlasíte se všemi údaji uloženými v databázi. Veškerý obsah, což jsou fotky i příspěvky, jsou z vaší strany dobrovolné a ve chvíli odeslání se dobrovolně vzdáváte práva na jejich pozdější smazání, došlo by tim k poškození témat a tím i fora. Přestože „PASSAT CLUB“ ani phpBB neposkytne tyto informace třetí straně nebo cizím osobám, nepřebírá „PASSAT CLUB“ ani phpBB zodpovědnost za jakýkoliv pokus o vniknutí do systému, který by mohl vést ke kompromitaci těchto dat. Toto platí od 14.10 2011.Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz