Právě je ned 27. zář 2020 1:24:53

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Pravidla fóra

Pravidla BLACK LISTU

-pokud sem budete chtít někoho umístit, kontaktujte ADMINISTRATORA pomocí SZ
-daný člověk nemusí být nutně od nás z webu
-musí jít o prokazatelný podvod nebo komplikace s prodejem nebo koupí
-dané věci musíte mít nějak doložené, nejlíp "ofocenou" komunikací z daného webu
-vše ostatní bude řešeno individuálně pomocí SZ s ADMINISTRATOREM

-je ideální mít o dané osobě co nejvíce informací jako je jméno, adresa, telefon, mail, ICQ atd... Jelikož může měnit nicky web od webu...

-pokud budete chtít někoho prověřit, použijte funkci fora HLEDAT, kam vložíte vaše dostupné informace a touto sekcí to necháte prohlídnout

Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvek: 1 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Alien33 (passat-club.cz + vw-club.cz)
PříspěvekNapsal: ned 19. kvě 2013 15:11:32 
Administrator
Administrator

Passat: B5.5
passat-club.cz + vw-club.cz

Alien33

David
Liberec

tel.: 602 258 988
E-Mail: alien33@email.cz

profil :arrow: memberlist.php?mode=viewprofile&u=166
profil na vw-club.cz :arrow: http://www.vw-club.cz/memberlist.php?mo ... le&u=19499

Popis:
Kupoval jsem od něho Bi-Xenony a chrom hagusy...
Dohoda nakonec byla taková že světla vezmu jen s komplet čidlama náklonu, ŘJ a kabeláží.
Jelikož měl odlítat na 14 dní do Norska, dohodli jsme den kdy si pro to přijedu s tim že si vymontuju čidla atd...
Sešly jsme se ráno podle dohody akorát že David-Alien33 přišel s tim že nemá čas, jelikož jede z baru a že tam má rozdělanou nějakou holku tak jestli by mi nevadilo to posunout až se vrátí z Norska, s tim ale ať mu dám peníze, vezmu si zatim jen světla bez kabeláže, čidel a jednotky a hagusy bez krytek a že hned jak se vrátí můžu si z toho auta vyndat co budu jen chtít i kdybych to musel rozřezat flexou. (vše bylo na karoserii auta co rozprodává na díly)
Naivně sem souhlasil, dal sem mu peníze za všechno a jel sem. (23.03 2013)
Bohužel hned druhej nebo třetí den sem zjistil že ve světlech scházej žárovky který tam i podle fotek prokazatelně byli... To už mě mělo varovat ale tak či tak už bylo asi stejně pozdě.
A pak to začlo.
Uplynulo 14 dní a nic, neozval se... Píšu mu tedy kdy můžu dorazit... Odpověď že tam zůstává o 14 dní dýl. Dobrá tedy.
Uplynulo dalších víc jak 14 (dohromady tedy už měsíc) a zase nic... Opět mu tedy píšu. Odpověď viz SMS: "Nazdar, jsem stale v Norsku, az se vratim, ozvu se" (23.04.2013)
Uběhl další skoro měsíc bez informace od něho tak sem mu napsal:
Zdar, mas v umyslu se mi jeste nekdy ozvat? Je to vic jak mesic a nic... (18.05 2013)
Toto je jeho reakce:
A co ode me cekas, ze vyhodim kotel za letenku, abych na par hodin priletel do cech, ty sis neco odmontoval a ja zas letel zpet? Ver, ze kvuli tobe, neodmitnu praci a rozhodne se tady na vse nevykaslu a neposeru si to tu!!! Jasne sem ti rekl, ze az se vratim, ozvu se. (18.05 2013)
Moje odpověď:
(tu SMS sem smazal takže je to cca)
A taky si mi JASNE rek ze za 14 dni si zpatky a pak si mi stejne JASNE rek ze to bude za dalsich 14 dni, takze se nediv ze tvojemu JASNE neprikladam moc velkou vahu uz. Predstav si ze by situace byla obracena a JA ti 2 mesice dluzil penize za veci co sem si od tebe vzal a neozval. Neslibuj a nedomlouvej nikdy nic co nemuzes splnit nebo dodrzet.
A jeho reakce:
Nejsem tvoje stara, tak me laskave usetri tech bezduchych zvastu!!!!!! za cos zaplatil tos dostal!!!!! I kdybych tady zustal dalsich 100 let, tak ti do tohonic neni a ja ti nebudu nic vysvětlovat!!!!!! Kdo si myslis, ze jsi?!?!?!?!?! S dalsi textovkou se neobtezuj, rovnou ji smazu...
A opět moje reakce:
Mám chápat tu posledni SMS jako ze ty cidla k tem xenonum na ktery cekam a penize ti za ne dal mi nedas? Tak to vyznelo, vis. JA jen abych mel jasno :-) Sorry..

Přikládám fota inzératu kde je i dobře vidět že žárovky tam jsou... +fota těsně potom co sem si je přivez a vyfotil. Na to že tam nejsou sem přišel až o nějakej ten den potom když sem je chtěl pročistit. Ikdyž v tuhle chvílou sou asi žárovky to nejmíň co mě trápí...

Dost mě mrzí jak to pro tuto chvílu dopadlo, jelikož Alien33 na mě působil jako fajn člověk... Sem naivní holt...

Přílohy:
A1.jpg
A1.jpg [ 147.8 KiB | Zobrazeno 3088 krát ]
A2.jpg
A2.jpg [ 116.25 KiB | Zobrazeno 3088 krát ]
A3.jpg
A3.jpg [ 169.42 KiB | Zobrazeno 3088 krát ]
A4.jpg
A4.jpg [ 179.12 KiB | Zobrazeno 3088 krát ]
P3231598.JPG
P3231598.JPG [ 1.03 MiB | Zobrazeno 3088 krát ]

VŠEM SE OMLOUVÁM ZA SVOU ABSOLUTNÍ VYTÍŽENOST DÍKY KTERÉ SI NIC NEPAMATUJI A NIC NESTÍHÁM.
NEBOJTE SE MĚ UHÁNĚT POKUD NĚCO POTŘEBUJETE.
NEIGNORUJI VÁS SCHVÁLNĚ, JEN PROSTĚ ZAPOMÍNÁM.

Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina