Právě je úte 19. led 2021 19:42:30

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Pravidla fóra

Pravidla BLACK LISTU

-pokud sem budete chtít někoho umístit, kontaktujte ADMINISTRATORA pomocí SZ
-daný člověk nemusí být nutně od nás z webu
-musí jít o prokazatelný podvod nebo komplikace s prodejem nebo koupí
-dané věci musíte mít nějak doložené, nejlíp "ofocenou" komunikací z daného webu
-vše ostatní bude řešeno individuálně pomocí SZ s ADMINISTRATOREM

-je ideální mít o dané osobě co nejvíce informací jako je jméno, adresa, telefon, mail, ICQ atd... Jelikož může měnit nicky web od webu...

-pokud budete chtít někoho prověřit, použijte funkci fora HLEDAT, kam vložíte vaše dostupné informace a touto sekcí to necháte prohlídnout

Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 2 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: luki (passat-club.cz a vw-club.cz)
PříspěvekNapsal: sob 24. bře 2012 10:13:22 
Administrator
Administrator

Passat: B5.5
www.passat-club.cz
www.vw-club.cz

luki (nově si změnil nick na xerxes)

Lukáš Mitrega
Hrádek 123
PSČ 739 97

tel.: 728617024
E-Mail: mitregal@seznam.cz

profil na vw-club.cz :arrow: http://www.vw-club.cz/memberlist.php?mo ... 1f54ae840d

Popis:
Kupoval sem od něj pružiny HR
Na fotce co měl v inzerátu jsou v pořádku
Pružiny co mi poslal maj uřezaný zadky
Samozřejmě mi o tom nic neřek, páč to bych je samozřejmě nevzal.
Takže regulérní PODVOD!
Psal sem mu SZ kterou si přečet a ani po několika dnech nereagoval.

EDIT: (poté co našel své jméno na BLACK LISTU mi napsal toto: "po roce tu chceš něco řešit jo? z takovým přístupem co jsi napsal tak se evidentně bavíš,nevím sice o čem to tu píšeš ale jak je libo,jednou na to dojedeš jak to nesmažeš,končím tuhle konverzaci :!:")

EDIT2: Po delší diskuzi mi oznámil, že mi peníze vrátí jen tehdy, když smažu všechny stopy o tom jak mě okradl, odmítnul sem! Dal sem odkaz na BLACK LIST do několika jeho příspěvků. Výsledek? Napsal moderátorovi či adminovi na vw-clubu.cz a ten to vše zahladil. Načež si luki kompletně změnil profil aby nebyl poznat, foto přikládám.

EDIT3: Takže skoro po dvou letech od koupě sem dostal peníze zpět. Buhužel to nebylo díky nově nabyté ochotě a provinilosti prodávajícího ale díky zásahu místního člena který se v tom začal angažovat.

Tady je foto pružin jak mi je poslal :arrow:
Obrázek

A přikládám ofocenej inzerát podle kterýho sem je kupoval... Rozdíl poznáte hned...

Přílohy:
Luki.JPG
Luki.JPG [ 186.12 KiB | Zobrazeno 9990 krát ]
luki po plastice.JPG
luki po plastice.JPG [ 27.69 KiB | Zobrazeno 9840 krát ]

VŠEM SE OMLOUVÁM ZA SVOU ABSOLUTNÍ VYTÍŽENOST DÍKY KTERÉ SI NIC NEPAMATUJI A NIC NESTÍHÁM.
NEBOJTE SE MĚ UHÁNĚT POKUD NĚCO POTŘEBUJETE.
NEIGNORUJI VÁS SCHVÁLNĚ, JEN PROSTĚ ZAPOMÍNÁM.

Předmět příspěvku: Re: luki
PříspěvekNapsal: úte 19. lis 2013 14:41:03 
Administrator
Administrator

Passat: B5.5
Jelikož původní věc došla nakonec k vyřešení, sám sobě sem namluvil, že lidi se ze svojich chyb umí třeba poučit. Neumí. Jednou levák, vždycky levák!

Popis:
Sháněl sem objímku ve které je nasazená žárovka blinkru a dává se do světla.
luki napsal že má.
17.9 2013 jsem mu odeslal peníze
23.9 2013 mi to přišlo, jenže to nebylo ono. (viz příloha - levá strana co potřebuji, pravá co mi přišlo)

Konverzace z 23.9 2013

Mattias:
Zdarec, dorazilo to ale neni to ono, co se blinkru týče... Přikládám foto jak to má vypadat...

luki:
Ahoj a jeje ty nemáš BI xenon?

Mattias:
JA jo, ale můj druhej Passat na kterýho to je ne...

Dál luki už neodepsal...

Toto je znění inzerátu:

Protikus blinkru přední lampa
B5.5: Potřebuju ten protikus, patici ve který je blinkr a zasouvá se do lampy...

Díky MOC...

Další konverzace proběhla mezi 30. zářím 2013 až 13. říjen 2013

Reakce po SZ na téma kde sem nabízel nivelační čidla:

luki:
Ahoj měl bych o to zajem

Mattias:
Ty seš dobrej... A co třeba ta jiná objímka na blinkr cos mi poslal?

luki:
no měl jsi napsat že nemáš bi xenon měl jsem za to že je na autě máš

Mattias:
Jako že když něco schánim mám vypsat vše na co to nepotřebuju? Takže to je moje vina?

luki:
nene tvoje vina to neni ale fakt jsem nevěděl že to chceš na obyč světla

Mattias:
A že by teda nějaká kompenzace, třeba JA nevim, poslat mi opravdu to co sem chtěl a zaplatil?

luki:
poslat ti to klidně mužu ale pokud vydržiš tet už to na poštu nestihnu a zitra odjiždime na dovču

Mattias:
Poslat si to dávno měl bez toho abych si o to vůbec musel řikat...

luki:
sisio to nepsal

Mattias:
A kdy mi to pošleš?

luki:
no vracime se 15 tak tak 16 bych byl schopnej ho poslat o.k?

Mattias:
Jo, jo...

luki:
dobra tedy

luki:
zdar zitra se vracime domu a tet nastava otazka prosil jsem te abys mi podžel ty čidla a tys je prodal takže co si mam o tom myslet?tu obimku blinkru mám ale scela jiste že napišeš že sem jsem ji odeslal bez žarovky ma to cenu?

Mattias:
Tak za 1) o nic sis nepsal a pokud budeš trvat že jo, najdi mi to.
2) Nechápu pointu s žárovkou. Chci tu objímku do KLASICKÝCH světel, viz obrázek co sem posílal...

luki:
však jsemti psal že mám zajem o ty čidla,co se tyče te obimky nevim že máš nějake druhe auto vím jen o jednom a to ma xenony tak podle toho jaem usoudil že to chceš na bixenon,a ne že potom napišeš na club jako by to byla moje chyba,ja jsem tohle nezajebal

Mattias:
Zájem mělo lidí... Ale jen jeden koupil... Zavolal, přijel, odvez...
Jelikož sliby plním, vím, že sem ti nic neslíbil a ani si mě o nic nepožádal, že by si to chtěl podržet či podobně...

Co se objímky týče, neřešim to už, pošleš, nepošleš, je to na tobě. Nikde sem o xenonech nic nepsal a ani sem nepsal nic o prodeji origo světel, takže ty si neměl nic předpokládat. A pokud by se jednalo o xenony, bylo by to tam.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

A tím opět vše skončilo a ničeho sem se nedočkal do dnešní ho dne, to jest 19.11 2013

Přílohy:
S1.jpg
S1.jpg [ 468.1 KiB | Zobrazeno 8836 krát ]

VŠEM SE OMLOUVÁM ZA SVOU ABSOLUTNÍ VYTÍŽENOST DÍKY KTERÉ SI NIC NEPAMATUJI A NIC NESTÍHÁM.
NEBOJTE SE MĚ UHÁNĚT POKUD NĚCO POTŘEBUJETE.
NEIGNORUJI VÁS SCHVÁLNĚ, JEN PROSTĚ ZAPOMÍNÁM.

Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina