Právě je ned 05. črc 2020 11:05:40

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: CarWars Opening 2K17
PříspěvekNapsal: úte 02. kvě 2017 16:59:57 
Offline
Člen Passat CLUBU
Člen Passat CLUBU
Uživatelský avatar

Registrován: stř 17. čer 2015 7:25:15
Příspěvky: 236
Bydliště: Žabovřesky nad Ohří
Passat: B5
čau,kdo jedete na CarWars Opening 2K17 ?

PROGRAM

Pátek 19. 5.

16:00 OTEVŘENÍ AREÁLU PRO VEŘEJNOST
Posádka prvního vozu ve frontě před vjezdem má samozřejmě - jak už je na Tejnici zvykem - vstup zdarma.

17:00 ZAČÁTEK VOLNÝCH SPRINTŮ
Delfín pustí sprinty v okamžiku, kdy se na začátku dráhy sejde nějaké rozumné množství sprinterů.

17:00 ZAČÁTEK REGISTRACÍ V POŘADATELSKÉM STANU
Pokud se chystáte na páteční noční sprinty, nebo sobotní Night tuning, počítejte s povinnou registrací. Po registraci dostanete samolepku na přední sklo, která vás opravňuje k jízdě v areálu i po 22. hodině, od které platí pro neregistrované zákaz noční jízdy.

20:00 ZAČÁTEK PARTY NA CAMP STAGE
Camp stage najdete na začátku kempu ve středovém pruhu. DJ Kojda, DJ Bagr, DJane Maya, MIO, déelvéčka a další - k tomu není co dodat. Tahle parta patří k inventáři CARWARS. Kluci provozují naprosto libovej bar, kde se o vás skvěle postarají. Zajímavý je, že celá takhle parta prostě vůbec k životu nepotřebuje spánek:)

20:00 ZAČÁTEK FRIDAY´S CW PARTY NA HLAVNÍ STAGE
Tejnická klasika, jak jste všichni zvyklí. Dan Rakaczký a Aleš Lehký, Vašek Pácha a do rozjeté party nastoupí i DJ Roxtar, který si předtím dá set na nové stage Hall of Fame CW. Nemá cenu vás tady nějak moc strašit, ale v pátek večer na Panenčáku se může stát úplně všechno :)

21:00 HALL OF FAME CEREMONIAL 2017
Neuvěřitelné množství práce spousty lidí bude vrcholit v pátek právě touhle částí programu CARWARS. Ve zcela nově pojatém areálu v prostoru tuningových soutěží proběhne slavnostní večer, který si všichni určitě pořádně užijeme.
Hlavním smyslem večera je představení dvou vozů, organizátory považované za absolutní pecky, které si zaslouží své místo v Síni slávy CARWARS. Součástí slavnostního odhalení je našlapanej doprovodnej program - vystoupí např. členky baletu Národního divadla /hele já si z vás fakt nedělám srandu./ - a vůbec toho bude spousta k vidění. Večer bude moderovat Aleš Lehký a odhalování vozů se ujme dívka Playboye, playmate Daniela Kostić. Pozdraví vás Jay Diesel, hrát bude Roxtar a celý ceremoniál přejde do pohodové party. Postaráme se o to, aby vám nic nechybělo - v Hall of Fame zóně pro vás bude připraveno dostatek barů, bašty a vůbec všeho, co by vám mohlo chybět...
Těšíme se na všechny naše kámoše, že se na nás přijdou podívat, tak ne, že se na nás vykaslete :)

22:00 ZAČÁTEK NOČNÍCH SPRINTŮ
Noční sprinty jedině na Panenčáku... vždyť to taky nikdo jinej nedělá, že jo? :) Sprinty pustíme v deset a ještě jednou upozorňujeme nové lidi, že musí mít registrační samolepku, kterou dostanou v pořadatelském stanu. Jinak vás uloví security a dostanete od Kavíka padesát kliků...
Předpokládáme, že sprinty pojedou do půlnoci, leda že by nějakýmu exšpertovi zase vzadu na ranveji vyskočila z auta převodovka /už se stalo/ a kvůli oleji na dráze nebyla ranvej způsobilá.

00:00 DĚJ SE VŮLE BOŽÍ, DOKUD VY BUDETE PAŘIT, BUDEME HRÁT!

Sobota 20. 5.

9:00 ZAČÁTEK VOLNÝCH SPRINTŮ
Volné sprinty budeme mít na dráze od devíti do jedenácti dopoledne.

10:00 ZAČÁTEK REGISTRACÍ
V sobotu se v pořadatelském stanu můžete registrovat na sprinty na 1/4 míle a na večerní Night tuning. Tuningové soutěže Hall of Fame CARWARS mají samostatný proces akreditací - buď se registrujete předem přes mail halloffame@carwars.cz, nebo to můžete zkusit na místě přímo u komisaře soutěže.

10:00 ZAČÁTEK HALL OF FAME CARWARS OPENING 2K17
Úplně nová podoba soutěží upravených automobilů na Panenském Týnci. Nový, velkoryse dimenzovaný areál pro soutěž, 28 metrů široké podium s rampami, na kterém se bude soutěž odehrávat. Ředitelem soutěže a současně hlavním porotcem je Roman Kissling Flek, kterého znáte z Lowiscult, pořadatel Street Connection for Charity, člen praotců českého tuningu - Turbodevils. Tady se ještě sluší poděkovat za dlouholetou spolupráci Tomáši Komárovi Plechatému z WCT, se kterým jsme Best of CARWARS páchali po dlouhé roky...
Novinkou oproti minulým letům je povinná akreditace pro soutěžní vozy. Akreditaci můžete získat buď předem na mailu halloffame@carwars.cz, nebo v nouzi nejvyšší osobně u přejímacího komisaře u vjezdu do areálu Hall of Fame.
Důvod akreditace je jednoduchý - snažíme se nastavit laťku pro soutěžící vozy opravdu hodně vysoko.
V areálu Hall of Fame toho bude k vidění opravdu hodně - mimo soutěžních vozů také expozice partnerů a spolupracujících crew, doprovodné programy a spousta dalších kravin...

11:00 DOPOLEDNÍ EXHIBICE NA DRÁZE

12:00 ŘAZENÍ NA MĚŘENÉ SPRINTY
Měřené sprinty na 1/4 míle se jako loni jedou ve spolupráci s SMS.CZ. Kategorie na sprinty najdete na http://www.carwars.cz, nebo na http://www.smscz.net. Registrace na sprint poběží od 10:00 v pořadatelském stanu.

13:00 MĚŘENÝ SPRINT NA 1/4 MÍLE
Letos se nám už zželelo diváků, kteří postávají a přešlapují u dráhy při sprintech. Novinkou letošní sezóny je tedy to, že jsme pro vás připravili u dráhy tribuny s kapacitou 600 lidí. Nezapomeňte si tedy nějakej podprdelník, ať si neotlačíte background:)

16:00 CARWARS 402:TATAKAI
Novinka loňských srpnových CARWARS - klubový sprint. 3 nejsilnější vozy z každého klubu. 3 nejšikovnější řidiči... Nehrajeme na obsah, palivo, poháněné nápravy. Nezajímá nás klimatizace ani parkovací asistent. Jako pokračovatelé samurajských tradic jedeme jen na soutěž brutálních kilowatt a váhy vozidel:)
Odměnou pro vítězný klub je pak 100 piv, což se ukázalo jako slušná motivace. Zatím je do soutěže registrováno 9 klubů, uvidíme, jestli se někomu podaří WCT - loňskému vítězi - nasekat pozadí..:)

17:00 VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ
Zhruba v pět odpoledne /po odjetí Tatakai/ vyhlásíme na hlavní stage výsledky Sprintu na 1/4 míle a současně také CW 402:TATAKAI.

18:00 VOLNÉ SPRINTY
Poslední sobotní volné sprinty se budou jezdit od 18:00 do 20:00

20:00 ZAČÁTEK SATURDAY´S CW HOT PARTY
Tak, jako jsme se rozkročili při přípravě Hall of Fame, jsme poslali do vyššího levelu i sobotní party na Tejnici. Jako kmenoví CW DJ´s budou sobotní party šéfovat Mike Frost a DJ Pácha. Někdy po desáté vás naskočí wodšpuntovat Jay Diesel a po Night tuningu se budeme těšit na show, kterou předvede Marpo & TroubleGang:)
Jsme moc rádi, že se nám podařilo CARWARS Opening 2K17 zařadit do turné, které Marpo a TroubleGang na jaře jedou po ČR. Protože to prostě bude M.A.Z.E.C:!:)
Po půlnoci se samozřejmě atmosféra na party uklidní, budeme si pouštět jazz a ploužáky, zahrajeme si nějaký klidný společenský hry, holky si zacvičí jógu a bude to prostě takovej klidnej ospalej rodinnej večer :)

21:30 NIGHT TUNING
Řazení na noční tuning začne okolo 21:00, upozorňujeme všechny soutěžící, že podmínkou účasti je registrace PŘEDEM v pořadatelském stanu a hlavně nálepky na čelním skle, která vás opravňuje k jízdě i po zákazu noční jízdy, který začíná ve 22:00.

Neděle 21. 5

9:00 ZČÁTEK VOLNÝCH SPRINTŮ
Volné sprinty se budou na rozloučenou s CWO 2K17 jezdit podle vašeho zájmu, nejdéle pak do 12:00.

13:00 OFICIÁLNÍ UKONČENÍ CARWARS OPENING 2K17
V jednu hodinu už nesmí být z diváků na letišti ani noha, jinak nám dají pánové z Úřadu pro civilní letectví za uši. Kdo se zdrží po jedné hodině, automaticky se stává brigádníkem a jde s náma sbírat šprcky :)


NA CARWARS OPENING 2K17 TOHO SAMOZŘEJMĚ BUDE MNOHEM VÍC

CDS ZÓNA bude stejně jako loni a celej víkend se bude driftit, až nám všem z toho půjde hlava kolem. Kamarádi z Czech Drift Series opět vyhlásili Gymkhanu, Tomíno má nový auto, tak se na něj půjdeme podívat, jak to s ním umí...

KART ARÉNA bude stát v prostoru u nového Trotlkempu hned za vjezdem do areálu. Kluci od motokár to berou opravdu vážně, takže si na CWO připravují i stožáry s osvětlením na noční jízdy. Pokud vám to na kartech jde, nezapomeňte se zaregistrovat. Tři nejlepší časy vyhrají volné vstupenky na Milovické války:)

VYHLÍDKOVÉ LETY budou probíhat na severním okraji dráhy, helikoptéry určitě nepřehlédnete. Podle informace od pilotů budou mít pro vás připravený nějaký libový tarify na letenky, takže si připravte nějaký drobný, ať si můžete s nimi skočit. Lítání nad narvaným Panenčákem je vážně neskutečnej zážitek - vyzkoušeno osobně:)

AUTOKINO NCTT je už pro Tejnici kultovní záležitost. Tahle partička z Mělnicka už k nám neodmyslitelně patří a všichni už jsme hrozně zvědaví, jakej úraz budou Mášovi zdravotníci ošetřovat letos :)
Pro ty, co jedou poprvé - v autokinu si v klidu zaparkujete, naladíte si zvuk filmu z transmitéru na rádiu v autě a v klidu sledujete Fast & Furious 1 - 25:)

Jede k nám hafo vystavovatelů, simulátory, prodejci všeho možnýho i nemožnýho, autodrom a další voloviny, mraky barů /panáčka si samozřejmě dáme v Saturninu/, cateringu se všema myslitelnejma i nemyslitelnejma dobrotama. Zkrátka - bude dobře:)

Jeden z letošních partnerů CARWARS, mobilní aplikace Spacespy, připravila pro diváky celkem vypečenou záležitost. Když si nainstalujete jejich apku, dostanete od nich zprávu s GPS souřadnicema, kde na vás na Panenčáku čeká jejich hosteska. Když budete první, kdo jí najde, dostanete od ní tankovací kartu naládovanou na 100 litrů paliva. A to se vyplatí... :)

RYCHLÉ UPOZORNĚNÍ PRO TY, KDO JEDOU NA CARWARS POPRVÉ
Zadní smyčka, která vede přes kempy, je jednosměrná. Každý večer od 22:00 platí ZÁKAZ NOČNÍ JÍZDY! Pokud potřebujete z areálu večer odjet, chyťte si první auto security a to vás odvede k výjezdu z areálu.
Pokud budete na akci přijíždět po 22:00, nic se neděje. Security vás navede do kempu, rychle ubytovat a mazat pařit.
ZDRAVOTNÍCI jsou umístění vedle pořadatelského stanu. Pokud se udělá někomu blbě, neváhejte je zavolat. První pořadatel, kterého uvidíte, je ochotně zavolá vysílačkou. Pořád je lepší, aby vyjeli zbytečně a zjistili, že váš kamarád to přehnal s drinkama, než abychom někoho nechali válet v diabetickém šoku.
Vůbec na sebe navzájem dávejte trochu pozor, ať se v pohodě vrátíte v neděli domů, OK?


VSTUPNÉ
Vstupné na akci na všechny tři dny je 290,- korun
Auta a ostatní vehikly mají vjezd do areálu ZDARMA.
ZTP a předškolní děti mají vstup ZDARMA
Děti do 15 let platí 150 korun.
Snížené vstupné za 150,- korun na koncert Marpa & TroubleGang se prodává v sobotu 20. 5. od 18:00

Další informace najdete na http://www.carwars.cz

_________________
B5 AFN sprint 764, soft by JJ, kat off ,egr off ,maf off EX

NEW B5,5 Variant


Mužu udělat diagnostiku,vyčíst pin,přizpůsobit klíče stačí sz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CarWars Opening 2K17
PříspěvekNapsal: úte 02. kvě 2017 18:59:24 
Offline
Oddělení SW vývoje a úprav ®
Oddělení SW vývoje a úprav ®
Uživatelský avatar

Registrován: pát 15. úno 2013 9:17:11
Příspěvky: 7182
Bydliště: Liberec
Passat: 3BG
Nejspíš jedu....a pokud to klapne tak jedeme Tatakai :)

_________________
EX:BLUE B5.5 AVF LowMotion, Audi A3 ASV
Seat Leon Cupra4, Fabia SDi
Život je moc krátký na to jezdit na sérii :fuck:
CHIP TUNING by CSPC


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CarWars Opening 2K17
PříspěvekNapsal: úte 02. kvě 2017 19:56:32 
Offline
TOP TEN CSPC
TOP TEN CSPC
Uživatelský avatar

Registrován: úte 29. črc 2014 22:38:52
Příspěvky: 3108
Bydliště: Třnec
Passat: B5,5
Já asi taky pojedu mám to zdarma se mi zdá :-D

_________________
:arrow:Paloučkuv Pašik USA AIR LIFT
:arrow: AIR LIFT V2 - Autopilot


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CarWars Opening 2K17
PříspěvekNapsal: úte 02. kvě 2017 20:29:55 
Offline
TOP TEN CSPC GARDA
TOP TEN CSPC GARDA
Uživatelský avatar

Registrován: ned 18. lis 2012 9:47:03
Příspěvky: 8150
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou
Passat: je pomalej, Cupra
Jirka píše:
Nejspíš jedu....a pokud to klapne tak jedeme Tatakai :)

Kamo nwm nwm :-D

_________________
:arrow: VW Passat 1.9TDIDI 96KW 4Motion EX :x5x:
:arrow: Audi A6 3.0TDI 165KW Quattro prodáno :pop:
:arrow: Seat Leon Cupra4 1.9TDI213kw/560Nm :ride:
:arrow: VW Multivan 2.5TDI 128kw+ :ride: T5 :mrgreen:

:arrow: Charles Garage- elektrika, diagnostika... :mrgreen:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: CarWars Opening 2K17
PříspěvekNapsal: pon 23. zář 2019 13:39:51 
Offline
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Registrován: úte 20. srp 2019 23:40:02
Příspěvky: 1
Bydliště: Syria
Passat: !a3a9z9ubZU
já jedu poprvé na Tunning s 813kou a hned jsem dostal pohár-jinak sprinty dobrý,nebyl jsem nejrychlejší,ale za to nejkouřivější.Příští rok určitě zase.-a možná s něčím jiným.

_________________
satin sheet


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz