Právě je sob 15. kvě 2021 10:19:10

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 102 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: GaragePower diskuze
PříspěvekNapsal: sob 01. lis 2014 10:56:38 
Oddělení SW vývoje a úprav ®

Passat: 3BG
Diskuze určená k tématu ohledně tohoto úpravce....

CHIP TUNING by CSPC

Předmět příspěvku: Re: GaragePower diskuze
PříspěvekNapsal: sob 01. lis 2014 14:01:02 
Passat PEOPLE
Passat PEOPLE

Passat: Ne
Tak pánové koukám,že se potvrzuje co jsem si myslel,ale nebyl důkaz :!: :!: :!: :!:

Mám od GaragePower taky chip.
Auto jede,,,no dá se říct že pěkně,každej kdo do toho sedne byl zatím nadšenej.
Jenže pokud se na to zaměřím tak při přeřazení to má takovou prodlevu,jako kdyby to na 2sec padlo
do nouze a pořád mi to padá nad 180km do nouze :!: :!: :!: :!: To jsou jen mé neprofesionální postřehy.

Ke kámošovi do dílny jezdí pán co chipuje oficielně,má prostě firmu atd.
Chipuje auta úplně nové ale i ty naše starší.MB,BMW,JAPONCE a samozřejmě koncern.

Poprosil jsem ho ať se mi na to koukne,že to padá nad 180km do nouze.
Stáhnul mi tedy soft z mého auta a hrozně vykulil oči a povídá jestli o ten motor nechcete přijít tak to okamžitě odvezte k člověku co vám to dělal a řekněte mu ať vám tam nahraje origo soft a vrátí vám peníze které jste za to dal (6000,-)

No říkal jsem si,že to bude konkurenční boj od pána a nebudu z toho dělat ukvapený názor.
Volal jsem tedy Lubovi a vše jsem mu řekl.
Odpověď zněla asi takto:Co jsem si to dovoli někoho nechat si vzít Lubův soft,že na ňom
nechal miliony hodin práce testování atd,že prý si ten soft pán veme a bude o používat a vydělávat
na Lubchipu peníze.
Takže to Luboš zase celé otočil a ještě ve mě vyvolal pocit že jsem to pos**l já a
on je ten chudák :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Teď se uplně děsím na co jezdím skoro rok.

Budu muset zajet za pánem do Kladna,budu muset opět vytáhnout peníze za chip.
Ještě ho tedy poprosím o oficiální vyjádření na Lubošův chip a to na papír který se sem pokusím nějak dostat.

Táááákže to celé shrnu.
Jediné co Luboš umí a to velice dokonale je mluvit a přesvědčovat.
Já osobně s tím to člověkem už nechci mít nic společného,je to PODVODNÍK a LHÁŘ :!: :!: :!: :!: :!:

PříspěvekNapsal: sob 01. lis 2014 14:12:47 

Tak koukám další :roll: Pokud máš cestu kolem Liberce, tak ti tam zadarmo můžu hodit sérii...mám už něco svýho, ale nechci nikomu "cizímu" nahrávat cokoliv, co nemám pořádně ozkoušený a nejsem si tím zatím 100% jistej...

CHIP TUNING by CSPC

PříspěvekNapsal: sob 01. lis 2014 14:21:46 
Passat PEOPLE
Passat PEOPLE

Passat: Ne
Jirka píše:
Tak koukám další :roll: Pokud máš cestu kolem Liberce, tak ti tam zadarmo můžu hodit sérii...mám už něco svýho, ale nechci nikomu "cizímu" nahrávat cokoliv, co nemám pořádně ozkoušený a nejsem si tím zatím 100% jistej...

Víc sz ;)

PříspěvekNapsal: sob 01. lis 2014 14:27:47 
Administrator
Administrator

Passat: B5.5
Tak po dohodě s Jirkou nabízeme všem členům CSPC uvedení jednotky do původního stavu, pokud o to budou mít zájem... Samozřejmě ZDARMA.

VŠEM SE OMLOUVÁM ZA SVOU ABSOLUTNÍ VYTÍŽENOST DÍKY KTERÉ SI NIC NEPAMATUJI A NIC NESTÍHÁM.
NEBOJTE SE MĚ UHÁNĚT POKUD NĚCO POTŘEBUJETE.
NEIGNORUJI VÁS SCHVÁLNĚ, JEN PROSTĚ ZAPOMÍNÁM.

PříspěvekNapsal: sob 01. lis 2014 15:06:45 
Passat FUNS
Passat FUNS

Passat: B5 Variant AFN 81kW
Já potřebuju předělat chip taky od někoho neznámého :D
Jenže já mám AFN :-/ takže asi prd co?

"Ride hard, Die free!"

Passat je jako uřvané, neskutečně otravné, mentálně postižené dvouleté děcko.
Ale jakmile by na něj někdo zkusil šáhnout - ZABIJU HO!

PříspěvekNapsal: sob 01. lis 2014 15:19:59 

Bohužel...zatím ne-e...zvládám zatím jen EDC15-17(PD, novější rotačky a CR)...MPC5XXX plánuju do budoucna, až mě přestanou bavit PDčka :D

CHIP TUNING by CSPC

PříspěvekNapsal: sob 01. lis 2014 15:36:10 
Administrator
Administrator

Passat: B5.5
A ještě jedna věc v rámci clubu...
Dohledal sem od pana luba 3 x platbu 500,- a jednou 250,- za chip...
Jeden člen je Jirka, SEC a další 2 bohužel nevim...
Pokud pana lubask ještě někdo považujete za důvěryhodného a jste s ním v přátelském kontaktu, ocenil bych dostat z něj jména těch dalších dvou. vim že se oháněl tím, že vše může doložit.

Jelikož každému kdo se bude cítit podveden od luba částku kterou lubo poslal za jeho chip na CSPC, vrátím.
JA ani PASSAT CLUB nebude NIKDY VYDĚLÁVAT na NEŠTĚSTÍ DRUHÝCH LIDÍ...

Samozřejmě by bylo ideální požádat ho o vrácení peněz.

VŠEM SE OMLOUVÁM ZA SVOU ABSOLUTNÍ VYTÍŽENOST DÍKY KTERÉ SI NIC NEPAMATUJI A NIC NESTÍHÁM.
NEBOJTE SE MĚ UHÁNĚT POKUD NĚCO POTŘEBUJETE.
NEIGNORUJI VÁS SCHVÁLNĚ, JEN PROSTĚ ZAPOMÍNÁM.

PříspěvekNapsal: sob 01. lis 2014 16:44:05 
Člen Passat CLUBU
Člen Passat CLUBU

Passat: B5 Variant
Tý vole! A to som mu chcel ešte aj poslať NeCan maxidot na preletovanie displeja. :y2y: :y2y: :y2y: A rozmýšľal som nad čipom u neho. Tý jo! Chalani držím prsty s týmto "človekom".
Jedno riešenie by som mal: :sniper: :desp: :atak: a :pop: . Nič iné si nezaslúži!!!

PříspěvekNapsal: sob 01. lis 2014 16:55:15 
Passat FUNS
Passat FUNS

Passat: Variant B5.5
Pár viet z môjho pohľadu na veci, ktoré tu odzneli:
-Ľubo nikomu jeho úpravu RJ nenútil, kto chcel, ten sa mu ozval a tomu spravil soft
-soft na mieru - odkiaľ ste nabrali, že sťahuje softy z netu a len ich "nalieva"?
-bol som pri celom priebehu chipovania kamošovho auta, od prvých diskusií, čo od toho očakáva, cez stiahnutie originálneho softu z auta, pri jeho úprave, následnom nahratí, skúšobnej jazde. Ak by sa majiteľovi niečo nepáčilo, mohlo sa to okamžite riešiť, príp. nahrať pôvodný soft.
-limitéry - ak si niekto želal odstrániť limitéry, tak ich odstránil
-žiadny chiper nebude predsa chválit konkurenčné softy
-odfajčené spojky/dvojhmoty - ak je spojka chytená už pri sériovom softe, navýšenie výkonu jej len dopomôže k jej koncu
-núdzový režim - stáva sa aj mne, že mi auto spadne do núzde...ale v akom prípade a čo napíše diagnostika? Stane sa to len v prípade, že mám zaradenú 5ku, či 6ku a stlačím a držím podlahu.
Turbo natlačí vzduch podľa požiadavky, ale cooler to nestíha uchladiť. Takže núdzak a diagnostika napíše: vysoká teplota nasávaného vzduchu. A môže zato snáď Ľubo alebo ja? Ľubo ma nato upozornil, že z toho auta vrámci série je vytiahnuté maximum, čiže 180k. A že ja jazdím občas ako hovado a na 6ke ešte chcem tomu dupať, to už nie je Ľubov problém. Riešenie je také, že sa dá väčší cooler, alebo sa jednoducho upravia mapy a žníži sa výkon na 160k, čož je bežne v ponukách úpravcov.

K môjmu prípadu a môjmu autu: po predchádzajúcih telefonátoch s Ľubom, keď som už mal overené, že všetky komponenty sú v poriadku, regulácia turba(log), samotné turbo, vstreky, spojka, dvojhmota, rozvody, tak až potom som to dal chipnúť. Ľubo potom došiel, po pokeci sme došli k tomu, že motoricky a podvozkovo máme zhodné autá a sedeli aj čísla RJ, takže nemusí upravovať mojé stávajúce mapy, ale skopíroval soft zo svojho auta a dal ho mne. K tomu variable softu-pokiaľ viem a určite nebudem sám, tak Ľubo priebežne písal v téme, kde ponúkal chipovanie, že pracuje na niečo novom, čo u nás ešte nikto nerobí a že v Rusku je to novinka. Trvalo to zhruba tri mesiace, kým s tým bol spokojný a až keď to mal odladené a odskúšané na svojom aute, potom si dovolil s tým ísť von a predávať takúto úpravu. K tomu tu boli aj vyjadrenia od prvých majiteľov variable softu-final stageu. Takže nahral mi odskúšaný soft z jeho auta. S rukou na srdci ale musím prehlásiť, že naozaj som nepostrehol žiadne zvýšenie spotreby, či nejaké hučanie, drnčanie a ani mi na aute nič neodišlo v priebehu vyše pol roka. A to ho väčšinu jazdy naozaj nešetrím. Kedže mi všetko vyhovovalo, zaplatil som a následne už som len jazdil a pozoroval zmeny, oproti sérii. Spotreba išla dole zhruba o liter - odsledované podľa tankovania do plna, motor pod 2000ot./min. pred tým hučal až tak, že behom 15 minút mi išlo zaľahnúť v ušiach. Po úprave je motor tichý, hučanie absolútne zmizlo, pri podtáčaní sa ani dvojhmota neozve. O navýšení výkonu tu písať nebudem, ten je jasný, ale ešte k dymivosti - pri bežnom jazdení žiadne nadmerné dymenie sa nekoná. Až keď tomu začnem nakladať, tak trochu čierneho dymu ostáva za autom, čož je ale logické. Keď už som bol zžitý s tým autom a novým softom, chcel som trochu viac pridvihnúť spodok. Ľubo prišiel, stiahol soft z auta, jemne tomu pridal, nahral soft naspäť a ja som spokojný.

Nejaké čachre-machre s peniazmi a pod., to je medzi vami, k tomu nemám čo povedať. Ale nedá mi nespomenúť jednu vec...prečo robíte takéto divaldo okolo Ľuba až teraz, keď už nemá možnosť obhajovať sa? Prečo ste to neriešili hneď, napr. tie "dodrbané" softy, ktoré sa vám nepáčili? Po vojne je každý generál.

A kedže som sa asi ako jediný vyjadril na obhajobu Ľuba a nepáčia sa mi maniere niektorých ľudí na tomto fóre, tak ako tu býva "dobrým" zvykom, čoskoro budem patriť aj ja medzi neprispôsobivých členov.

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 102 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina