http://forum.passat-club.cz/

Soudnictví
http://forum.passat-club.cz/viewtopic.php?f=257&t=9770
Stránka 1 z 1

Autor:  Lasthope [ úte 21. úno 2017 10:22:38 ]
Předmět příspěvku:  Soudnictví

Chtěl bych se tu optat někoho kdo s tím ma zkušenosti, či ví jak to funguje.


Je nějaká možnost komunikace se soudem? Či s dotyčným soudcem? Na stránkách okresního soudu jsem našel i e-mail na soudce tak se chci optat zda je to možné? Děkuji za odpovědi.

Autor:  pas2,8 [ úte 21. úno 2017 19:07:48 ]
Předmět příspěvku:  Re: Soudnictví

Čus, je to dost všeobecná otázka. Pokud jsi účastníkem trestního řízení, trestní řád ti jasně stanoví, kdo a jak může komunikovat se soudem. Pokud s ním chceš řešit něco jako osobní názory poznámky tak to určitě ne. K soudu můžeš v zákoných lhůtách podáván návrhy, podněty, odvolávat se apod. a případně řešit věci v řízení před soudem. To asi tak ve zkratce.

Autor:  Lasthope [ stř 22. úno 2017 7:41:41 ]
Předmět příspěvku:  Re: Soudnictví

No já jsem jim teď ( je to delší doba ) posílal žádost o prominutí zbytku trestu a proto se ptam zda mužů třeba napsat jak to vypadá či tak, protože mi ještě nic od nich nepřišlo.

Autor:  pas2,8 [ pát 24. úno 2017 17:35:47 ]
Předmět příspěvku:  Re: Soudnictví

Pokud jsi napsal na soud, tím jsi učinil podání a soud je povinen se tímto zabývat. Toto podání musí splňovat určité náležitosti, především musí být jasné kdo jej píše, jméno, příjmení, adresa, čeho se týká apod. Určitě jsi uváděl a psal pod číslem, spisu pod kterým je veden na soudě a psal ji na soud věcně a místně příslušný. Pokud je z tvého podání jasné, kdo jej psal a pokud nesplňuje všechny náležitosti měl by tě soud vyzvat k jejich doplnění. Nejlepší bude, když na ten soud zavoláš, že chceš to či ono, budeš mít připravené, pod kterým to vedou a dotážeš se. Posílat písemnosti doporučeně nebo elektornicky s ověřeným podpisem, tím myslím elektronickým.

Autor:  Lasthope [ čtv 02. bře 2017 14:04:59 ]
Předmět příspěvku:  Re: Soudnictví

Děkuji ti, a já bych měl ještě jeden dotaz, ohledně mého zákazu řízení, tak jestli mezi námi je někdo kdo se zabejva pravém byl bych rad o vysvětlení.

(Více info dodam až budu doma mám to tam napsané)

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/