Právě je pát 19. dub 2019 19:31:05

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2425 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 243  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Tomáškův Passatek US version
PříspěvekNapsal: čtv 15. bře 2012 17:44:01 
TOP TEN CSPC
TOP TEN CSPC

Passat: B5
Tak i já se přidám k vám se svojim pášou

rok výr.:1998
motor: 1.9TDi
výbava: takový standart
najeto: 369 500km

Zdravím všechny,

tak i já teda představím svojí Paštičku je to 1.9TDi 66kW r.v.1998

kola: léto 17" Zender le Mans 225/45 17
zima 15" origo VW nazev nevím 195/65 15

Začalo to asi takhle. Měl ho kdysi kamarád asi před sedmi lety a povídal jednou, že by si chtěl koupit něco jiného a, že bude na prodej. Tak jsem ho zkouknul, jak jsme jeli z práce tak jsem se s ním svezl a nějak mě vzal za srdce a říkám, že ho musím mít, měl sice pár much ale nic hrozného. Tak nakonec jsme dali nějakou cenovku a už byl mazel doma.
Jelikož se s tím jezdilo a jezdí na taxíku tak se koupili potahy aby ty šedé velurové co tam byly aby se nezašpinili přítelkyně mi koupila na něj křídlo páč to na nějakém pašíkovi viděla a líbilo se ji to a nechali se zatmavit okna to bylo vše.
Výbava to byl sociál jen co to mělo tak el.okna v předu a el.zrcátka a jen výškově nastavitelnou sedačku u řidiče a to že to nemá klimu vůbec to je jen dobře nějak jí nemusím a jsou i starosti kolem toho.
A tak asi tři roky se s tím jezdilo.

A pak to vše začalo: :lol:

Čirou náhodou mě někdo přivedl na VW-club a tam jsem se nestačil divit :shock: co to auto vše může mít :lol:
Začalo to předěláním budíku s palubákem a dodělání tempomatu dále jsem objevil klučíka co měl mlhovky z dvojkové Octávky a zle to nevypadalo tak se to dodělalo koupil jsem rádio s výsuvnou obrazovkou páč tehdá jsem neměl ani páru co to nějaký DIN je jenže záhy jsem na to přišel a že se to dá i z 1DIN na 2DIN předělat takže se koupilo rádio od clubáka Cyp the tras nebo jak se to píše poradil se a dokoupili a veškeré věci k tomu a předělalo se to na 2DIN.Ještě se mi zalíbily větší kolesa 17" což tady jeden klučík prodával takže svoje 16" jsem prodal a obratem koupil ty jeho 17" a po čase se nechali zapsat do TP.Dodělali se i eletrické okna vzadu takže jsou i vzadu elektrické.Zjistilo se že jsou i výškově stavitelné obě sedačky a že mají i bederku což jsem uvítal tak se už vezly sedačky domů nechali se přešít a předělat z kombi na sedana což jsem taky nevěděl že to jde ale čalouníka co je tady u nás tak mi to popřehazoval a byly nové židle v autě.Sehnali se i velké zrcátka s blinkrama nechali se nastříkat a šup s tím na auto. Po čase se začínala látka odchlipovat z tapecíru tak jsem si pověděl že byly by dobrý kožené tapecíry tak jsem narazil na Brnďu ale povídal že samotné nee jen s židlema měl alcantraru tak říkám teda budiž jen že on musí sehnat černý introš tak se to spáchlo nějak a další židle byly doma vyměnily se konektory na Airbagy páč na B5.5 jsou jiné a byla v autě polokůže no a navíc mělo to výhřev takže se začala shánět kabeláž aby se to dodělalo a shémata zapojení a po nějakém čase se to dodělalo takže mám prd*lku v teple pak jsem začal shánět loketku i s ručkou z FL že prý se to tam taky vleze tak se i to pak předělalo a někde jsem narazil že se dělali i vyhřívané sesle i vzádu takže se začalo o tom uvažovat porada s čalouníkem a měl jsem navíc nějaké dečky z předních sedaček tak se to vimplantovalo do zadních židlí sehnala se kabeláž dozapojovalo a už jsou i zadní sesle vyhřívané což si myslím že žádná B5 to nemá takže asi jsem jediný co to má v sedanu :P dále mě zaujaly ofuky ze Superba 1 a jde to vyměnit kus za kus tak i to se povedlo sehnat a i přepojit výstražné blinkry mezi ně dále mě uchvátil chrom paket co je kolem oken a kolem dveří nejdříve jsem tam měl Tesco pásky ale koukal jsem že to taky někdo dodělával a u pana doktora (servisáka co má i nějaké věci z bouraček) tak jsem se ho poptal zda-li to půjde a povídal že jo není problém no a tak po domluvách byl chom paket z FL na autě to bylo jen teda vršek pak mi to někdo objel klíčem a po malém ťukanci se sehnal i na dveře chrom paket a náhodnou koupi i přední US lišta tak po celolaku nechali se i zadělat boční blinkry v blatníkach jsem měl kromě zadního nárazníku vše v paketu ale deprimovalo mě že zadní není tudíž po domluvě a uvahách se sehnala zadní lišta z FL a taky se povedlo tak už i zadek je v paketu pak se po poradě z kamarádem zjistilo že pasuje vyhřívané čelní okno taky ze Supa a ještě se mi líbilo a neměl jsem samostmívací zrátko tak se to pořešilo a už to je ve výbavě taky :) no a další věc kolem židlí tak mě štvalo že každý kdo sednul ke spolujezdci a sedli lidi i dozadu tak začali šoupat pořád se sedačkou tak jsem řekl přech*iju vás tak se sehnali elektrické stavitelné i originál šedé koberečky jsem k tomu dostal znova se židle přečalounili do šedé a už mám pokoj a když sednou tak vidím že tam šmatrá že to posune tak poví ono to nejde?Povídám nejde je to natvrdo :lol: no a poslední věc kolem židlí tak moc jsem chtěl zadní třetí opěrku hlavy takže se znova sehnaly sedačky co to mělo a byly i elektrické takže jsem i rád když se pokazí motorek mám náhradní znova se to přečalounilo dal výhřev zpátky páč to bylo krémové a už je i třetí hl.opěrka s loketskou a uložným prostorem v ní to je asi kapitola co se týče židlí "snad" u konce no a jelikož již zmiňovaná přední lišta byla na US značku dal jsem oranžové blinkry dopředu a sehnal patice na dvou vláknovou žárovku takže čumák byl ala US a to nehlavnější bylo zadní víko a začalo se shánět docela boj,ale ti co ví jak se to povedlo sehnat tak prostě už je to celé pohromadě v US verzi a došly mi už i budíky s mílema takže snad už to bude vypadat věrohodněji jako amerika :lol:

Snad jsem na nic nezapoměl a nezasvinil jsem to dlouvým povídáním :D

Přílohy:
DSCN4273.JPG
DSCN4273.JPG [ 97.07 KiB | Zobrazeno 10354 krát ]

Naposledy upravil Tomášek dne ned 28. pro 2014 20:42:06, celkově upraveno 12

Předmět příspěvku: Re: Zuzančina B5
PříspěvekNapsal: čtv 15. bře 2012 17:52:31 
Nežádoucí uživatel
Nežádoucí uživatel

Nooo ehm ... mě se líbí :prsh:

PříspěvekNapsal: čtv 15. bře 2012 17:54:22 
TOP TEN CSPC
TOP TEN CSPC

Beatrice píše:
Nooo ehm ... mě se líbí :prsh:

:kla: děkuji moc

PříspěvekNapsal: čtv 15. bře 2012 18:11:05 
Administrator
Administrator

Passat: B5.5
A co nějaká letní fotka? 8-) zimní kola sou depresivní... :D

VŠEM SE OMLOUVÁM ZA SVOU ABSOLUTNÍ VYTÍŽENOST DÍKY KTERÉ SI NIC NEPAMATUJI A NIC NESTÍHÁM.
NEBOJTE SE MĚ UHÁNĚT POKUD NĚCO POTŘEBUJETE.
NEIGNORUJI VÁS SCHVÁLNĚ, JEN PROSTĚ ZAPOMÍNÁM.

PříspěvekNapsal: čtv 15. bře 2012 18:21:36 
TOP TEN CSPC
TOP TEN CSPC

Mattias píše:
A co nějaká letní fotka? 8-) zimní kola sou depresivní... :D

Trochu starší jo může být? :lol:

Přílohy:
DSCN3942.JPG
DSCN3942.JPG [ 132.3 KiB | Zobrazeno 10354 krát ]

Naposledy upravil Tomášek dne sob 06. říj 2012 18:21:32, celkově upraveno 2

PříspěvekNapsal: čtv 15. bře 2012 18:25:24 
Administrator
Administrator

To je lepší hned... :D Jakou má vůbec barvu?

VŠEM SE OMLOUVÁM ZA SVOU ABSOLUTNÍ VYTÍŽENOST DÍKY KTERÉ SI NIC NEPAMATUJI A NIC NESTÍHÁM.
NEBOJTE SE MĚ UHÁNĚT POKUD NĚCO POTŘEBUJETE.
NEIGNORUJI VÁS SCHVÁLNĚ, JEN PROSTĚ ZAPOMÍNÁM.

PříspěvekNapsal: čtv 15. bře 2012 18:30:02 
TOP TEN CSPC
TOP TEN CSPC

Mattias píše:
To je lepší hned... :D Jakou má vůbec barvu?

Díky je to modrá metalíza

PříspěvekNapsal: čtv 15. bře 2012 19:03:10 
Passat PEOPLE
Passat PEOPLE

Krasavec, na to kolik má zasebou kilometrů, tak vypadá hodně zachovale, takže se mu asi dostává dostatečná péče :).

PříspěvekNapsal: čtv 15. bře 2012 19:06:49 
TOP TEN CSPC
TOP TEN CSPC

marzi píše:
Krasavec, na to kolik má zasebou kilometrů, tak vypadá hodně zachovale, takže se mu asi dostává dostatečná péče :).

Děkuji moc a má dobrou péči cokoliv vrzne piští a skřípe atd už je u doktora x6x: :haha:

PříspěvekNapsal: čtv 15. bře 2012 19:47:39 
Nežádoucí uživatel
Nežádoucí uživatel

Passat: B5 syncro TDi AFN
Nostalgie....sedana v modrý metle jsem měl taky ;) Naštěstí už je pryč..... :mrgreen:
Pěkná maska....

Příloha:
P1000630.JPG

Ein Volk, ein Reich, ein Wagen

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2425 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 243  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina